DOŁĄCZ DO CONCEPT BIURO NIERUCHOMOŚCI

Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się tematyką nieruchomości, czy może pracowałeś w biurze pośrednictwa- firma Concept Biuro Nieruchomości oferuje współpracę przy otwieraniu nowych oddziałów naszej firmy.

Jeżeli jesteś zatem osobą zdecydowaną i zdeterminowaną do prowadzenia własnej działalności, ale brakuje Ci zaplecza organizacyjnego, czy też środków finansowych- podejmij decyzję o rozpoczęciu z nami współpracy. Planujemy systematycznie uruchamiać kolejne oddziały w całej Polsce, w związku z czym poszukujemy osób, które chciałyby odbyć z nami długoterminową podróż w głąb świata mieszkań, domów, działek czy kamienic.

ZE SWOJEJ STRONY MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • Gruntowne wsparcie merytoryczne, autorskie „know how”
  • Kompleksową pomoc formalno- prawną. Począwszy od formalności niezbędnych do otworzenia biura, poprzez pomoc w realizacji sprzedaży/zakupu nieruchomości obciążonych wadami prawnymi czy zadłużonymi, aż po doradztwo w kwestii organizacji aktów notarialnych
  • Kapitał niezbędny do swobodnego prosperowania, otworzenia stacjonarnego biura, czy też rekrutacji pracowników
  • System CRM, promowanie ofert i działania marketingowe
  • Możliwość prowadzenia działalności pod szyldem Concept Biuro Nieruchomości- rodzinnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku i setkami zadowolonych klientów

TWOJE KORZYŚCI

Przede wszystkim jednak, nauczymy Cię jak etycznie i dochodowo prowadzić biuro nieruchomości. Od podstaw wdrożymy Cię w tajniki pracy pośrednika, oraz pomożemy zbudować szeroką bazę ofert i klientów. Podpowiemy, doradzimy i wysłuchamy. Niezależnie od tego, z jak bardzo złożoną problematyką przyjdzie nam się wspólnie zmierzyć- traktujemy się wzajemnie jako partnerzy na dobre i na złe.

Jeżeli zatem jesteś osobą zdeterminowaną, pełną zapału i chcesz wziąć udział w naszym projekcie- skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc Ci w realizacji marzeń o własnym biznesie.

SPRAWDZONY PARTNER

concept-logo-big-1

+48 694 404 605 +48 608 549 068

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiaj z naszym agentem!