CONCEPT BIURO NIERUCHOMOŚCI

Concept Biuro Nieruchomości jest lokalną firmą działającą na terenie Bochni i okolic. Prowadzimy działalność w oparciu o najbardziej stabilnym i solidnym fundamencie na świecie- czyli w oparciu o rodzinę. Przez lata, zdobywając zaufanie lokalnej społeczności przyświecał nam zawsze jeden cel: stworzenie lub znalezienie klientowi wymarzonego miejsca do życia.

Celowo i z pełnym przekonaniem prowadzimy działalność wyłącznie na terenie Bochni i okolic.

DLACZEGO TUTAJ?

Bo jesteśmy związani z Bochnią od urodzenia.

Bo właśnie to miasto jest w naszych sercach.

Bo mimo pięcioletniego doświadczenia na rynku szwajcarskim, gdzie poznaliśmy zupełnie inny wymiar obsługi rynku nieruchomości, w 2015 roku postanowiliśmy powrócić w rodzinne strony i na stałe ugruntować swoją obecność na rodzimym rynku.

Pasjonując się nieruchomościami od ponad dziesięciu lat, zrealizowaliśmy niezliczoną ilość projektów, obejmujących swym wachlarzem zarówno gruntowne remonty i podnoszenie wartości nieruchomości, jak pośrednictwo i sprzedaż nawet najbardziej nietypowych domów czy mieszkań.

Przywiązując niebagatelną wagę do poczucia estetyki, operujemy autorskimi metodami i technikami dzięki którym jesteśmy w stanie podnieść wartość sprzedawanej nieruchomości nawet o kilkanaście procent. Dlatego też, jeżeli chciałbyś sprzedać swoje mieszkanie po wyższej cenie, niż wstępnie zaplanowałeś- jesteśmy do Twojej dyspozycji.

JAK TEGO DOKONUJEMY

Korzystamy z popularnych w zachodniej Europie i Stanach Zjednoczonych narzędzi home stagingu, który jest zestawem nowoczesnych metod i technik umożliwiających sprzedaż nieruchomości powyżej wartości rynkowej. Szczególnie, jeżeli potencjał lokalizacyjny Twojego mieszkania jest ponadprzeciętny, dzięki relatywnie niewielkim kosztom jesteśmy w stanie podnieść jego wartość i zaproponować usługę niemal niespotykaną na polskim rynku.

CO DODATKOWO ZAPEWNIA CI CONCEPT BIURO NIERUCHOMOŚCI?

OBSŁUGA PRAWNA

Oprócz wyjątkowej oprawy wizualnej mieszkań, przywiązujemy olbrzymią wagę do bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Dlatego też, przez lata działalności stale rozwijaliśmy nasze zaplecze prawne, aby sprostać najbardziej zawiłym formalnie transakcjom – zarówno mieszkań obciążonych wadami prawnymi, jak i zadłużonymi. Na stałe współpracujemy z jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa obrotu nieruchomościami .

OBSŁUGA KREDYTOWA

Zdecydowana większość transakcji na rynku nieruchomości realizowana jest ze wsparciem środków kredytowych- najczęściej hipotecznych. Aby jednak idealnie dobrać ofertę kredytową do potrzeb i możliwości klienta, nasz doświadczony doradca kredytowy pomoże Państwu uzyskać najkorzystniejszą ofertę we wszystkich 23 bankach w Polsce.

OBSŁUGA NOTARIALNA

Do przeniesienia własności nieruchomości niezbędna jest umowa w formie aktu notarialnego. Zdajemy sobie jednak doskonale sprawę z tego, że życie pisze różne scenariusze i z niezależnych przyczyn losowych dotarcie do kancelarii notarialnej nie zawsze jest możliwe. Jeżeli więc wymaga tego sytuacja, korzystając z rozbudowanego zaplecza prawno-notarialnego, jesteśmy w stanie zorganizować akt notarialny w mieszkaniu klienta, czy też innym koniecznym miejscu.

SPRAWDZONY PARTNER

concept-logo-big-1

+48 694 404 605 +48 608 549 068

Zainteresowała Cię nasza oferta? Porozmawiaj z naszym agentem!