Dom w cichej okolicy 95m2 Łomna

Na sprzedaż
Łomna

Szczegóły Nieruchomości

Forma własności
Pełna własność
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
95m2
Dostępne od
zaraz

Opis

Oferta Sprzedaży Domu w Łomnej, Gmina Nowy Wiśnicz – Idealne Miejsce na Twój Nowy Dom!

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Łomna, położonej jedynie 3,5 km od centrum Nowego Wiśnicza, zaledwie 40 km od Krakowa i 10 km od Bochni.

Powierzchnia zabudowy domu to ok. 95 m2, a główne pomieszczenia znajdujące się w nieruchomości to kuchnia, dwa pokoje oraz przedpokój. Usytuowanie pomieszczeń pozwala na ich bezproblemową zmianę.

Budynek rozbudowano o dobudówkę, w której znajduje się m.in. korytarz prowadzący do ogrodu oraz 4 pomieszczenia do własnej aranżacji.

Dom jest w stanie do remontu, ale jego największą zaletą jest to, że znajduje się w cichej i spokojnej okolicy oraz ma swój prywatny staw.

Na terenie ok. 0,48 ha działki zbudowany został również budynek gospodarczy możliwy do wyburzenia w celu powiększenia ogródka lub modernizacji.

Do domu doprowadzono media takie jak: prąd, woda – ze studni, – ciąg gazowy idzie tuż obok domu wzdłuż ulicy. Umożliwia to łatwiejsze przyłącze, a zarazem stwarza możliwość do zmiany sposobu ogrzewania (z piecyków kaflowych na gazowe).

Najważniejsze informacje:

– nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w aktualnym stanie do generalnego remontu

– działka o łącznej powierzchni 4800 m2, – 21 arów budowalne – 27 arów rolne

– dom drewniany jednorodzinny, podpiwniczony, dach (dachówka) i strop (drewniany), fundamenty kamienne/ceglane , okna – drewniane.

– bardzo ustawny rozkład pomieszczeń

– Ogrzewanie: aktualnie piece kaflowe – możliwe przerobienie na ogrzewanie gazowe

– dom ma zapewniony bezpośredni dostęp do dróg publicznych o nawierzchni utwardzonej (asfalt),

– teren częściowo ogrodzony

Dodatkowe wsparcie:

Oferujemy pomoc w organizacji i koordynacji prac remontowych we współpracy z doświadczonymi ekipami budowlanymi, aby uczynić proces remontu łatwiejszym i efektywnym.

Warto zaznaczyć bliskość terenów rekreacyjnych, takich jak Zamek Lubomirskich w Nowym Wiśniczu, Kopalnia Soli w Bochni itp. Ta nieruchomość stanowi unikalną okazję do stworzenia wymarzonego domu w otoczeniu spokoju i naturalnej piękności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną prezentację i dowiedzieć się więcej!