Noclegi pracownicze Bochnia |65 os| ul.Partyzantów

Na wynajem
Bochnia

Szczegóły Nieruchomości

Rynek
Wtórny
Powierzchnia
230
Dostępne od
Od dziś

Opis

NOCLEGI PRACOWNICZE – ul. Partyzantów Bochnia

Mimo że noclegi dla pracowników często kojarzą się z ciasnymi, zaniedbanymi pokojami, udowadniamy, że nie musi tak być. Dzięki naszej ofercie możliwe jest znalezienie idealnych pokoi dla pracowników na terenie Bochni.

Oferujemy w pełni wyposażony 3 kondygnacyjny budynek pracowniczy, który obejmuje zakwaterowanie dla 65 osób, a w skład całej nieruchomości wchodzą:

(Tymczasowo niedostępny- w przygotowaniu) PARTER: 3 pokoje 3 osobowe, wyposażone w: łóżka, szafki nocne, szafy na ubrania oraz komody.
– w pełni wyposażona wspólna kuchnia, w której znajdują się 2 lodówki, 2 kuchenki wolnostojące z płyta indukcyjną. Znajduję się w nich również stół z krzesłami.
– wspólna łazienka z toaletą i dwoma kabinami prysznicowymi, oraz osobna ubikacja
– Części wspólne/przechodnie zaopatrzone w pralkę.

(Będzie dostępne od połowy czerwca.) I PIĘTRO: 4 pokoje 4 osobowe i 3 pokoje 2 os., wyposażone w: łóżka, szafki nocne, szafy na ubrania oraz komody.
– w pełni wyposażona wspólna kuchnia, w której znajdują się 3 lodówki, 2 kuchenki wolnostojące z płyta indukcyjną, mikrofalówka, 2 czajniki. Znajduję się w nich również stół z krzesłami dla 6 osób.
– wspólne łazienki 4 kabinami prysznicowymi, oraz osobne ubikacje.
– Części wspólne/przechodnie zaopatrzone w 2 pralki

(Będzie dostępne od połowy lipca.) II PIĘTRO: 4 pokoje 4 osobowe i 2 pokoje 2 osobowe, wyposażone w łóżka, szafki nocne, szafy oraz komody.
– w pełni wyposażona wspólna kuchnia, w której znajdują się 3 lodówki, 2 kuchenki wolnostojące z płyta indukcyjną, 2 mikrofalówki, 2 czajniki, Znajduję się w nich również stół z krzesłami.
– wspólna łazienka z toaletą i kabiną prysznicową
– Części wspólne/przechodnie zaopatrzone w 2 pralki

LOKALIZACJA
Bochnia (32-700) ul. Partyzantów – zaraz przy zakładzie Contimax

Otoczenie tej nieruchomości jest znakomite z uwagi na bliskość głównych obszarów gospodarczych, takich jak zakład Contimax czy strefa aktywności gospodarczej. Doskonała infrastruktura ułatwia szybki dostęp zarówno do centrum Bochni, jak i do najbardziej pożądanych gmin, gdzie obecnie realizowane są liczne inwestycje budowlane

CENA
Nasza oferta przewiduje najem długoterminowy od 12 miesięcy wzwyż.
Cena 10 000 zł netto – obejmuje najem całego parteru + media (refaktura) -najem na 12 miesięcy
Cena 15 000 zł netto – obejmuje najem całego I piętra + media (refaktura) – najem na 12 miesięcy
Cena 15 000 zł netto – obejmuje najem całego II piętra+ media (refaktura) -najem na 12 miesięcy

Istnieje możliwość wynajmu całego budynku w kwocie 35 000 zł netto + media (refaktura) – najem od 12 miesięcy

Warto zaznaczyć, że wynajem długoterminowy jest zwykle najkorzystniejszą opcją z nie tylko finansowego, ale również logistycznego punktu widzenia. Przywiezienie narzędzi czy środków potrzebnych do życia na co dzień zajmuje czas i często wiąże się z kosztami, dlatego rzadsza zmiana kwatery będzie korzystna nie tylko dla portfela pracodawcy, ale również wygody pracownika.

*przy wynajmie nieruchomości jednorazowo pobieramy również prowizyjność w wysokości jednomiesięcznego odstępnego po podpisaniu umowy najmu – fv vat*

BUDYNEK
Oferowane przez nas kwatery pracownicze znajdują się w doskonale utrzymanym, świeżo wyremontowanym budynku. Pokoje jak i pomieszczenia w częściach wspólnych są odpowiednio umeblowane i wyposażone, a zastosowana pełna elektryka oraz ogrzewanie pompami ciepła – z pewnością zmniejszą generowane koszty utrzymania. Najemcom udostępniony został własny parking dla samochodów osobowych oraz busów, a także strefa zewnętrzna. Udogodnienia te oczywiście wliczone są w cenę najmu.

NA ILE OSÓB
Nasza oferta jest bardzo elastyczna pod względem wielości oferowanych przez nas kwater. Mamy w ofercie małe pokoje, jak również większe kilku osobowe. Nie będą również problematyczne kwatery pracownicze, w których komfortowo będzie mieszkać nawet 8 osób! Tak więc z powodzeniem można stwierdzić, że wszystkie ekipy znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Nieważne czy jest to jedna, dwie, trzy, cztery, czy nawet pięć, sześć lub siedem osób. W każdym przypadku będziemy w stanie zapewnić komfortowe lokum, oczywiście w dostosowanym do wymagań poziomie komfortu oraz lokalizacji.

DLACZEGO MY?
Nasza firma ma znaczne doświadczenie na bocheńskim rynku nieruchomości przeznaczonych na wynajem dla pracowników. Sprawia to, że jesteśmy w pełni świadomi wszystkich ich potrzeb i możemy zapewnić w bardzo korzystnej cenie ofertę, która sprawi, że nikomu nie będzie nic brakowało. Dlatego też by przybliżyć Państwu poziom wykończeni przedstawiamy poniżej zdjęcia poglądowe poprzedniej realizacji.

*Posiadamy również inne oferty najmów pracowniczych na terenie Bochni*

Concept Nieruchomości oferuje również:
• bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i hipotecznego na zakup nieruchomości
• kupno i sprzedaż nieruchomości zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym, z ciążącymi egzekucjami
• pomoc w zamianie, sprzedaży, kupnie a także wynajmie nieruchomości
• doradztwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości