Noclegi pracownicze Bochnia | 14 osób | wynajem

Na wynajem
Bochnia

Szczegóły Nieruchomości

Forma własności
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
145
Dostępne od
zaraz

Opis

NOCLEGI PRACOWNICZE

Choć noclegi dla pracowników zazwyczaj przywodzą na myśl ciasne, zaniedbane pokoje, udowadniamy, że to nieprawda.
Korzystając z naszej oferty, można znaleźć idealne pokoje dla pracowników na terenie Bochni.

Oferujemy w pełni wyposażone piętro na poziomie 0 w budynku pracowniczym, które obejmuje zakwaterowanie dla 14 osób:

PARTER: 2 pokoje 3 osobowe i 4 pokoje 2 os., wyposażone w: łóżka z kompletem pościeli, szafki nocne, szafy z wieszakami na ubrania oraz komody.
– w pełni wyposażona wspólna kuchnia, w której znajdują się 3 lodówki, 2 kuchenki wolnostojące z płytą indukcyjną, mikrofalówka, 2 czajniki, a także garnki, patelnie, talerze, sztućce i wiele innych.
– wspólna łazienka z toaletą i dwoma kabinami prysznicowymi, oraz dodatkowa osobna ubikacja
– Części wspólne/przechodnie zaopatrzone w podstawowe rzeczy do sprzątania takie jak odkurzacz, miotły czy mop, a także 2 pralki, stojące suszarki na pranie czy deska do prasowania z żelazkiem. Znajduję się w nich również stół z krzesłami dla 6 osób.

LOKALIZACJA:
Bochnia (32-700) ul. Wodociągowa 10.
Położenie nieruchomości znajduje się w doskonałej lokalizacji z uwagi na znajdujące się w bliskich odległościach głównie punkty stref ekonomicznych. Doskonała infrastruktura pozwala na wygodny dojazd zarówno do centrum Bochni jak i do najbardziej atrakcyjnych gmin, w których obecnie prowadzone są inwestycje budowlane.

CENA:
Nasza oferta przewiduje najem długoterminowy od 6 miesięcy wzwyż.
Cena 12 500 zł netto – obejmuje najem całego parteru + media (refaktura) – najem na 6 miesięcy

Warto zaznaczyć, że wynajem długoterminowy jest zwykle najkorzystniejszą opcją z nie tylko finansowego, ale również logistycznego punktu widzenia. Przywiezienie narzędzi czy środków potrzebnych do życia na co dzień zajmuje czas i często wiąże się z kosztami, dlatego rzadsza zmiana kwatery będzie korzystna nie tylko dla portfela pracodawcy, ale również wygody pracownika.

BUDYNEK:
Oferowane przez nas kwatery pracownicze znajdują się w doskonale utrzymanym, wyremontowanym budynku. Pokoje jak i pomieszczenia w częściach wspólnych są odpowiednio umeblowane i wyposażone, a zastosowana pełna elektryka oraz ogrzewanie pompami ciepła – z pewnością zmniejszą generowane koszty utrzymania. Najemcom udostępniony został własny parking dla samochodów osobowych oraz busów, a także strefa zewnętrzna. Udogodnienia te oczywiście wliczone są w cenę najmu.

DLACZEGO MY?
Nasza firma ma znaczne doświadczenie na rynku nieruchomości przeznaczonych na wynajem dla pracowników. Sprawia to, że jesteśmy w pełni świadomi wszystkich ich potrzeb i możemy zapewnić w bardzo korzystnej cenie ofertę, która sprawi, że nikomu nie będzie nic brakowało.
Udowadniamy, że noclegi pracownicze mogą być naprawdę komfortowym i przyjaznym miejscem, w którym odpoczywa się po ciężkim dniu spędzonym na wykonywaniu swoich obowiązków.

* posiadamy również inne oferty noclegów pracowniczych na terenie Bochni*

Concept Nieruchomości oferuje również:
• bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i hipotecznego na zakup nieruchomości
• kupno i sprzedaż nieruchomości zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym, z ciążącymi egzekucjami
• pomoc w zamianie, sprzedaży, kupnie a także wynajmie nieruchomości