Mieszkanie Bochnia ul. Solna 21 39m² REZERWACJA

Na sprzedaż
ul. Solna 21

Szczegóły Nieruchomości

Powierzchnia
39 m²
Piętro
wysoki parter
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
2
Rynek
wtórny
Dostępne od
01.2021
Forma własności
pełna własność
Stan wykończenia
do zamieszkania

Opis

Proponujemy Państwu przepiękne , nowocześnie urządzone mieszkanie w Bochni zaledwie 600 m od płyty rynku . Nieruchomość  o powierzchni 39m² położona na wysokim parterze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania ,wykończone, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Lokal stanowi alternatywę do mieszkań w stanie deweloperskim, które trzeba urządzić od podstaw. Jeżeli zatem chciałbyś / chciałabyś zamieszkać w nowym, umeblowanym i kompletnie wyposażonym mieszkaniu w centrum Bochni – to właśnie ta oferta będzie najlepszym rozwiązaniem .
Wybierając to mieszkanie klienci zyskują nowe, pachnące świeżością mieszkanie, a jednocześnie oszczędzają koszty, czas i stres związany z remontem nowego, deweloperskiego lokalu.

W kameralnym budynku znajduje się 7 mieszkań wykończonych w standardzie premium, o metrażu od 30m² do 45m². Miłośników kameralnej zabudowy z pewnością ucieszy fakt, że dostępne są mieszkania z balkonami, a do jednego z mieszkań parterowych przynależy przydomowy ogródek.

Aby zadbać o najwyższy standard techniczny, nie tylko aspekty wizualne budynku został całkowicie unowocześniony. Także wszystkie instalacje: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, wentylacyjna i grzewcza przeszły generalną modernizację.
Ponadto, każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską, w której można umieścić wszystko to, co aktualnie nie jest w mieszkaniu niezbędne. Co więcej, pod blokiem znajdują się dedykowane mieszkańcom miejsca parkingowe, co zdecydowanie ułatwi codzienność osobom zmotoryzowanym.
Cały budynek jest również bardzo dobrze zlokalizowany- w centrum miasta, w otoczeniu terenów zielonych, w pobliżu sklepów, aptek, przystanków autobusowych, stacji kolejowej, przychodni i basenu. Okolica jest również doskonale skomunikowana z całą resztą miasta- dojedziemy stąd w zaledwie kilka minut w dosłownie każde miejsce na mapie Bochni.

Oddanie inwestycji przewidziane na początek 2021 roku.

Plany

Podobne Nieruchomości

Przestronne mieszkanie w Bochni na sprzedaż

ul. Legionów Polskich
Na sprzedaż
  425,000 pln
Area 250
Beds 3
Baths 2
Garages 1

Mieszkanie Bochnia ul. Campi 50m² REZERWACJA

ul. Campi
Na sprzedaż
  297,500 pln
Area 250
Beds 3
Baths 2
Garages 1

Kamienica ul. A. Puszkina 2 850m²

ul. A. Puszkina 2
Na sprzedaż
  1,800,000 pln
Area 250
Beds 3
Baths 2
Garages 1