Dom z dużym potencjałem w Proszówkach | k. Bochni

Na sprzedaż
Proszówki

Szczegóły Nieruchomości

Rynek
wtórny
Forma własności
Pełna własność
Powierzchnia
220 m2
Dostępne od
zaraz

Opis

Proponujemy na sprzedaż Dom z dużym potencjałem zlokalizowany w miejscowości Proszówki – zaledwie 3 km od centrum Bochni.

Jeśli potrzebujesz dużą i wygodną przestrzeń dla swojej rodziny lub planujesz jej powiększenie to trafiłeś w idealne miejsce!

Bliskość placówek edukacyjnych jak szkoła podstawowa czy przedszkole jak i bliskość komunikacji miejskiej czy terenów rekreacyjnych z pewnością sprosta twoim wymaganiom. Rozkład pomieszczeń jak i ich usytuowanie pozwoli ci również na oddzielenie życia młodego od dojrzałego pokolenia.

A jeżeli szukasz dobrego miejsca na inwestycje lub chciałbyś ulokować oszczędności w nieruchomościach ta oferta z pewnością cię zaciekawi!

Tu możesz wykorzystać tak duży potencjał powierzchni, która z łatwością można dostosować pod niezależne lokale mieszkalne i podwoić swój kapitał w sprzedaży. Nieruchomość ta świetnie sprawdzi się również jako miejsce do wynajmu. Z przyjemnością pokażemy ci jak i pomożemy dostosować, a co więcej zrealizować twój projekt.

W skład nieruchomości składają się: 7 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki, 3 osobne ubikacje ( Istnieje możliwość połączenia pomieszczeń), 3 garderoby/pomieszczenia gospodarcze oraz przedpokój. Sutereny, I i II piętro połączone klatką schodową na której znajdziemy się wchodząc przez położony powyżej suteren wiatrołap.

Powierzchnia domu to aż ok. 220 m2.

Nieruchomość posiada również przyszłościowy strych oraz garaż przy budynku.

Na terenie ok. 7 arowej działki bez problemu zagospodarują Państwo przestrzeń na wygodny podjazd z miejscami parkingowymi jak i strefę wytyczoną pod domowy ogródek.

Dom jest w stanie do remontu, ale jego największą zaletą jest fakt, że doprowadzone są do niego wszelkie media: woda, kanalizacja, gaz oraz prąd. Możliwe jest również podpięcie się do sieci telekomunikacyjnej oraz Internetu.

Niepodważalną zaletą jest bardzo dobra komunikacja zaledwie 500 m (5 minut piechotą) do najbliższego przystanku, 5 km do stacji PKP, 5,5 km na główną zajezdnie autobusową i 6 km od najbliższego zjazdu autostrady A4 i strefy gospodarczej.
Warto zaznaczyć również bliskość terenów i punktów rekreacyjnych (w okolicy m.in. rzeka – Wisząca kładka nad Rabą; Ścieżka pieszo-rowerowa- Puszcza Niepołomicka, basen, boisko, Kopalina Soli, i wiele więcej.)

Ogromnym atutem tej lokalizacji jest ciche i spokojne otoczenie, a zarazem bliskość miasta – z okien widać panoramę Proszówek, zieleń i własne podwórko.

Najważniejsze informacje:
– nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym do remontu
– działka o powierzchni ok 700 m2.
– dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, dach kryty dachówką – stych, zrealizowany w technologii tradycyjnej murowanej – cegła – w ok. 1994 r., końcowe wykończenia 2007 r. okna – drewniane ,,kwaterowe”
– bardzo ustawny rozkład pomieszczeń
– Ogrzewanie: gazowe (ściągnięte kaloryfery)
– dom ma zapewniony bezpośredni dostęp do dróg publicznych o nawierzchni utwardzonej (asfalt),
– w ogrodzie kilka pięknych iglaków i dużo zieleni, miejsce postojowe, teren nieogrodzony

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji.

Concept Nieruchomości oferuje również:
• bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i hipotecznego na zakup nieruchomości
• kupno i sprzedaż nieruchomości zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym, z ciążącymi egzekucjami
• pomoc w zamianie, sprzedaży, kupnie a także wynajmie nieruchomości