Dom w stanie surowym Majkowice |109m2| 11,5 arów

Na sprzedaż
Majkowice

Szczegóły Nieruchomości

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia
109,10
Dostępne od
Оd teraz

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego parterowego domu w stanie surowym otwartym o powierzchni 109,1 m², z wykonanym zadaszeniem, usytuowanego na działce o powierzchni 11,47 ara w malowniczej miejscowości Majkowice, w gminie Bochnia.

Działka o płaskim terenie, nieogrodzona, przybiera kształt kwadratu, wraz z częścią dojazdową o wymiarach ok. 25×34 m, z bezpośrednim wjazdem z asfaltowej drogi powiatowej. Dodatkowo, droga pomiędzy Majkowicami a Bochnią otrzyma nową nawierzchnię asfaltową i będzie poszerzona o ścieżkę rowerową, co zapewni wygodne i bezpieczne połączenie komunikacyjne.

Dom jest wznoszony zgodnie z projektem „GRANIT – WRN1002” z wprowadzonymi zmianami, w tym wykonaniem ściany kolankowej.

W wyniku tych zmian podwyższono budynek o około 90 cm oraz wykonano dodatkową strefę do własnego zagospodarowania na poddasza o powierzchni około 60 m², W budynku zostały wykonane podejścia kanalizacyjne oraz wylewki betonowe.
Dach domu pokryty jest wysokiej jakości dachówką ceramiczną, co nie tylko nadaje mu estetyczny wygląd, ale także zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, od wewnętrznej strony zostało już wykonanie odpowiedne przygotowanie pod wykonie ocieplenia dachu wełną, aby zapewnić komfortowe warunki zamieszkania przez wiele lat. W przyszłości można pomyśleć nad wykonaniem okien dachowych ze względu na szerszy układ rozstawu belek, aby wykorzystać dodatkowa przestrzeń na tym poziomie.

Projekt obejmuje pomieszczenia na parterze, takie jak wiatrołap, pokój dzienny, kuchnia, hall, 3 pokoje, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze i garderoba. Dodatkowo, zaprojektowano niezbędne instalacje wodno-kanalizacyjne, co, gazową i elektryczną.
Media dostępne na działce to energia elektryczna, woda, gaz i kanalizacja.

Majkowice to malownicza miejscowość położona w sercu gminy Bochnia, która zachwyca swoim urokiem i spokojem. Otoczona pięknymi terenami zielonymi i malowniczymi krajobrazami, stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii z naturą oraz odrobinę ucieczki od miejskiego zgiełku. Miejscowość oferuje swoim mieszkańcom nie tylko malownicze widoki, ale także dogodne połączenia komunikacyjne, ułatwiające codzienne podróże do pracy czy szkoły. Dodatkowo, bliskość Bochni sprawia, że mieszkańcy mają łatwy dostęp do wszelkich niezbędnych usług i udogodnień, tworząc idealne warunki do komfortowego życia.

Dla osób chcących posiadać większy teren istnieje możliwość zakupu domu wraz z działką o powierzchni 11,5 ara oraz wydzieloną drogą dojazdową wraz z działką przed domem o wielkości 10,16 ara, wszystko za cenę 550.000 zł. Jest to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni na życie na wsi z dala od miejskiego zgiełku, jak i dla tych, którzy szukają atrakcyjnej lokaty kapitału.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości już dziś!

Concept Nieruchomości oferuje również:
• bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i hipotecznego na zakup nieruchomości
• kupno i sprzedaż nieruchomości zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym, z ciążącymi egzekucjami
• pomoc w zamianie, sprzedaży, kupnie a także wynajmie nieruchomości
• doradztwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości