Dom do wykończenia | 188 m2 |stan surowy |Muchówka

Na sprzedaż
Muchówka

Szczegóły Nieruchomości

Forma własności
Pełna własność
Rynek
wtórny
Powierzchnia
188,05 m2
Dostępne od
zaraz

Opis

Proponujemy na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z pokryciem dachowym przy głównej ulicy w Muchówce – zaledwie 15 min od centrum Bochni.

Na terenie ok. 6,8 arowej działki bez problemu zagospodarują Państwo przestrzeń na wygodny podjazd z miejscami parkingowymi jak i strefę wytyczoną pod domowy ogródek.

W skład budynku o powierzchnia użytkowa to ok. 188,05 m2 + strych. wchodzą łącznie 12 pomieszczeń do adaptacji. Rozmieszczone są one po 4 na każdej z 3 kondygnacji jakimi są: parter -rzut piwnic, piętro i poddasze.
Warty uwagi jest również strych, które może stanowić dodatkową przestrzeń w domu.

Dom jest w stanie surowym, ale jego największą zaletą jest to, że już na działce znajdują się media takie jak: woda, gaz oraz prąd, który jest już podłączony do domu (po odbiorze -założony licznik). Możliwe jest również podpięcie się do sieci telekomunikacyjnej i Internetu.

Najważniejsze informacje:
– nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym
– dom jednorodzinny, zrealizowany w technologii tradycyjnej murowanej – pustak – dach azbest -budowa rozpoczęta w ok. 1991 r
– Rozkład pomieszczeń jak i ich usytuowanie pozwoli ci również na oddzielenie życia młodego od dojrzałego pokolenia.
– dom ma zapewniony bezpośredni dostęp do dróg publicznych o nawierzchni asfaltowej,
– w ogrodzie możliwość ustanowienia miejsce postojowych, teren nieogrodzony

Lokalizacja:
Muchówka to malownicza miejscowość położona w powiecie bocheńskim, pełna uroku i spokoju. Położona wśród zielonych pagórków i malowniczych krajobrazów, stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju z dala od zgiełku miejskiego.
Muchówka znajduje się w samym sercu powiatu bocheńskiego, co sprawia, że ma dogodny dostęp do wszystkich lokalnych udogodnień, a jednocześnie jest oddalona od zatłoczonych obszarów miejskich.
Bliskość placówek edukacyjnych jak szkoła podstawowa czy przedszkole jak i bliskość komunikacji miejskiej czy terenów rekreacyjnych z pewnością sprosta twoim wymaganiom.

Jeśli potrzebujesz dużą i wygodną przestrzeń dla swojej rodziny lub planujesz jej powiększenie to trafiłeś w idealne miejsce!

Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji.

Concept Nieruchomości oferuje również:
• bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego i hipotecznego na zakup nieruchomości
• kupno i sprzedaż nieruchomości zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym, z ciążącymi egzekucjami
• pomoc w zamianie, sprzedaży, kupnie a także wynajmie nieruchomości